Мирненський НВК “ЗНЗ I-III ступенів – ДНЗ”

Педагогический коллектив

Бончева Ірина Леонідівна, вчитель української мови та літератури, закінчила МДПІ в 1998 році, спеціаліст І категорії,  педагогічний стаж  17 років.

Працює над науково – методичною проблемою «Використання ІКТ на уроках мовленнєвого розвитку учнів у процесі навчання української мови»

Василевський Геннадій Володимирович, вчитель трудового навчання, закінчив БДПІ в 1990 році, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж 23 роки.

Працює над науково – методичною проблемою «Використання ІКТ з метою формування технічної грамотності учнів»

Василевська Наталія Олександрівна, вчитель початкових класів, закінчила БДПІ в 1988 році, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж 25 років.

Працює над науково – методичною проблемою «Використання ІКТ з метою розвитку креативного мислення учнів початкової ланки»

Городова Олена Володимирівна, вихователь дитячого закладу, закінчила ЗНУ в 2010 році, спеціаліст, педагогічний стаж 6 років.

Працює над науково – методичною проблемою «Навчальна гра на комп’ютері  як засіб розвитку дитячих інтересів»

Заїченко Сергій Іванович, вчитель географії, закінчив МДПІ в 1993 році, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель,  педагогічний стаж 20 років.

Працює над науково – методичною проблемою «Використання ІКТ на уроках географії з метою розширення і поглиблення знань учнів»

Кульбачна Людмила Павлівна, вчитель початкових класів, закінчила БДПІ в 1993 році, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж 21 років.

«Розвиток комунікативних компетенцій засобами зв’язного мовлення через ІКТ»

.

Луценко Світлана Олександрівна, вчитель української мови та літератури, закінчила ЗНУ в 2009 році, спеціаліст,  педагогічний стаж  4 роки.

Працює над науково – методичною проблемою

Мамошкіна Аліна Григорівна, вчитель англійської мови, закінчила МДПУ в 2008 році, спеціаліст, педагогічний стаж  5 років.

Працює над науково – методичною проблемою «Формування навичок читання та письма за допомогою ІКТ на уроках англійської мови »

Онищук Анатолій Михайлович, вчитель музичного мистецтва, закінчив МУК в 1996 році, спеціаліст, педагогічний стаж  16 років.

Працює над науково – методичною проблемою «Розвиток творчої компетентності учнів шляхом реалізації музичної освіти та впровадження ІКТ.»

Онищук Валентина Василівна, вчитель початкових класів, закінчила БДПУ в 2012 році, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж  17 років.

Працює над науково – методичною проблемою «Впровадження ІКТ для розвитку творчої компетентності учнів шляхом реалізації екологічної освіти та виховання моральних цінностей молодших школярів»

Синенко Наталія Валеріївна, вчитель математики, закінчила ЗНУ в 1998 році, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж 12 років.

Працює над науково – методичною проблемою «Активізація пізнавальної діяльності учнів шляхом введення ІКТ на уроках математики»

Чабаненко Людмила Григорівна, вчитель фізики, закінчила БДПІ в 1989 році, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж 24 роки.

Працює над науково – методичною проблемою «Використання комп’ютерних технологій під час розв’язування задач на уроках фізики»

Чухіна Тетяна Миколаївна, вчитель російської мови та світової літератури, закінчила БДПУ в 2013 році, спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж 15 років.

Працює над науково – методичною проблемою «Впровадження ІКТ на уроках російської мови та світової літератури»