Комунальний заклад "Мирненська загальноосвітня школа I-III ступенів” Гуляйпільської міської ради

Історія школи

Мирненська школа відчинила свої двері в 1990 році. Ініціатором відкриття школи був директор птахорадгоспу «Таврійський» Чекашкін Віктор Дмитрович.

Першим директором школи став Сумороков Василь Васильович, завучем - Луценко Віктор Васильович.

Директорами школи в різні часи були: Ломова Т.Ю., Головач О.М.. Зараз очолює школу Заїченко С.І.

За досягнення високих результатів у справі навчання та виховання підростаючого покоління в 2008 році заклад було занесено на районну Дошку пошани.

Вчителі школи постійно підвищують свій професійний рівень, діляться своїми надбаннями з колегами, а Василевська Н.О. (вчитель початкових класів), Головач СЮ. (вчитель біології, заступник директора з виховної роботи), Заїченко СІ. (вчитель географії), Кульбачна Л.П.(вчитель початкових класів, заступник директора з виховної роботи) приймали участь в районному конкурсі «Вчитель року», а Заїченко С.І. в 1999 році і на обласному рівні.

Частина випускників школи, здобувши відповідну освіту, працювала, або працює вчителями у нашій школі:

Бончева Ірина Леонідівна - українська мова

Городова Олена Володимирівна - вчитель фізичної культури

Луценко Світлана Олександрівна - вчитель української мови

Мамошкіна Аліна Григорівна - англійська мова

Учні школи є переможцями районних олімпіад, конкурсів та змагань. На обласному та загальнодержавному рівні честь району захищали учні Задворний Микола з  хімії (вчитель Головач О.М.), Головач Ольга з літератури (вчитель Накалюжна О.Л.), біології (вчитель Головач С.Ю.), російської мови (вчитель ЧухінаТ.М.) Фомич Марина і Бончев Іван з географії (вчитель Заїченко С.І.), Кулинич Інна з української мови (вчитель Бончева І.Л.).

Переможцями обласних етапів МАН з географії були Фомич Марина та Головач Сергій.

Активними учасниками районних виховних і мистецьких заходів були і є учні: Василевський Євген, Чухіна Марина, Головач Ольга, Чухін Володимир, Ходус Ганна, Бончева Іван, Кульбачна Софія, Городовий Іван, Чухіна Аліна, Маркова Тетяна, Затірка Ярослава, Бончева Анна, Холодна Таміла.

У школі працює  творчий педагогічний колектив, що складається з 12 педагогів, із яких 4 мають кваліфікаційну категорію « спеціаліст вищої категорії», 1 вчитель має звання «старший вчитель», 1 вчитель – «спеціаліст І категорії» та 5 – «спеціаліст ІІ категоріі».